banialuki

Stosy dwa

stosy-dwa

Susana Fortes Fatum Laury Ulloa
Oksana Zabużko Siostro, siostro
Bartek Sabela Może (morze) wróci
Richard Bachman (Stephen King) Wielki marsz
Mario Puzo Sycylijczyk
Eduardo Mendoza Oliwkowy labirynt
Richard Paul Evans Stokrotki w śniegu
Isabel Allende Niezgłębiony zamysł

 

 

Otrzymane dzięki portalowi Sztukater lub wydawnictwu Bezdroża:

Olga Wójcik Bałkańskie olśnienia

Anna Nunek Czworaczki

Natalia Brożko Azja moimi oczyma

Charlaine Harris Dom Juliusów

Marta Handzlik Buenos Aires

Han Kang Wegetarianka

Ryszard Jan Czarnowski Krzemieniec

Robert Robb Maciąg, Henryk Sytner Henryka Sytnera wakacje na dwóch kółkach

A w najbliższym czasie…

 

23 Komentarze
Podziel się treścią

Joanna Kulik

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Opcjonalnie technik obsługi turystycznej. Uwielbia czytać, oglądać, podróżować, odkrywać. I o tym pisze.

23 Komentarze

  1. post meridiem
    10/05/2014 at 5:06 pm

    Wielki marsz jest świetny!

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:30 pm

      Wielokrotnie to słyszałam. Dlatego ucieszyłam się, gdy zobaczyłam ją na półce.

  2. Justyna
    10/05/2014 at 6:14 pm

    Żadnej z nich nie czytałam :p

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:31 pm

      Na tę chwilę ja jedynie jedną, a druga czytam 😉 Ale o wielu wiele pozytywnego słyszałam, więc zachęcam.

    • odzież używana
      16/05/2014 at 8:15 am

      głupio się przyznać ale ja również .. 🙂

  3. Ma Gota
    10/05/2014 at 6:20 pm

    Bardzo apetyczne stosiki! Życzę miłej lektury 🙂

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:31 pm

      Już się nie mogę doczekać bibliotecznego stosu, Dzięki!

  4. Katarzyna Meres
    10/05/2014 at 7:58 pm

    Nie znam żadnej, miłego czytania 🙂

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:46 pm

      Ale zawsze można poznać 😉 Evansa np. czytałam dopiero jednego i mi przypadł do gustu jego styl. Mam nadzieję, że i tutaj doznam literackich przyjemności.

  5. Aga CM
    10/05/2014 at 8:46 pm

    Czytałam tylko "Sycylijczyka" Maria Puzo – polecam. Pozostałych książek nie znam. Życzę miłych chwil z lekturami 😉

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:34 pm

      A ja z kolei polecam od Puzo "Sześć grobów do Monachium". Rewelacyjna.

  6. Ann RK
    11/05/2014 at 11:51 am

    Sabela jest bardzo dobry, "Wielki marsz" też. Ze świetnego cyklu Caferino akurat "Oliwkowy…" podobał mi się najmniej (ale nie czytałam jeszcze ostatniego tomu), a "Stokrotki…" mnie wzruszyły. 😉
    Bardzo bym chciała przeczytać "Sycylijczyka".

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:37 pm

      Sabeli książkę widziałam u Ciebie, dlatego zwróciła moją uwagę 😉

      Mnie się póki co najbardziej podobała część "Przygoda fryzjera damskiego", dziwnym trafem zaczęłam od niej właśnie. Miałam się zabrać za cykl w dobrej kolejności, ale potem jakaś informacja dziwna mi wpadła, że "Fryzjer" to początek. Po fakcie zobaczyłam, że jednak nie. Ale nie ma dramatu 🙂

  7. Franca
    11/05/2014 at 3:52 pm

    Bardzo miło wspominam lekturę książki ,,Może (morze) wróci" Bartka Sabeli, a najbardziej chciałabym przeczytać ,,Bałkańskie olśnienia".

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:38 pm

      Mam nadzieję, że moich planów czytelniczych nic w najbliższym czasie nie pokrzyżuje. Obawiam się jedynie okresu sesji…

      Bałkańskie olśnienia już przeczytałam. Po recenzji chyba jednak zmienisz zdanie. Ja się spodziewałam czegoś zdecydowanie innego.

  8. Basia Pelc
    12/05/2014 at 7:09 am

    Ooo, czy to coś nowego Harris?
    Polecam ci "Wielki Marsz" – jakiś czas temu o nim pisałam.

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:40 pm

      Książka starsza, bo to cykl o Aurorze, ale w końcu wydana w Polsce. Tak, pamiętam. Zresztą sporo o niej słyszałam i wielokrotnie ją na blogach widziałam.

  9. Edyta
    12/05/2014 at 9:46 am

    Wiele ciekawych książek masz na stosach 🙂 Ciekawa jestem Oksany Zabużko i jej "Siostro, siostro"

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:45 pm

      Mam nadzieję, że już niedługo podzielę się na blogu opinią o niej.

  10. alicjamagdalena
    12/05/2014 at 11:58 am

    Nic nie czytałam chlip 🙁 Miłej lektury !

    • admin3682
      13/05/2014 at 6:45 pm

      Ale to zawsze można nadrobić 😉 Dzięki!

  11. Marta Kor
    17/05/2014 at 11:28 am

    świetne tytuły! zachęcają! tak jak i zdjęcia!

  12. Kylie Raven
    06/06/2014 at 2:45 pm

    Jestem ciekawa "nie zabija się czarnego kota", chociaż okładka jest dość słodka 🙂
    http://zakurzone-stronice.blogspot.com/