Zakopane zaczytane

Szalona ja. Chwilę przed terminem dowiaduję się o Zakopiańskim Festiwalu Literackim. Okazuje się, że termin pokrywa się z wolnym w pracy. Nie myśląc o tłumach w Tatrach związanych ze szczytem sezonu zamawiam noclegi. I niedługo po tym… wyruszam.

 

 

W ramach Festiwalu odbywającego się pod hasłem “Pod Tatry tylko z książką” miało miejsce kilka ciekawych spotkań. Z różnych powodów dotarłam niestety tylko na jedno. Apoloniusz Rajwa rozmawiał z Bartkiem Dobrochem o jego nowej książce oraz jej bohaterze – Arturze Hajzerze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szalona ja po raz drugi. Ledwo wysiadłam z pociągu (i oczywiście po otrzeźwieniu za pomocą kawy po prawie 5 godzinach jazdy), z całym bagażem na plecach, pognałam na Targi Książki. Oczywiście Nałogowa Książkoholiczka musiała zakupić “kilka” tytułów. Efekt po przybyciu jest taki a nie inny. Zakupy zrobiłam na stoiskach Wydawnictwa Sonia Draga, nieznanych mi (a istniejących od pięciu lat) Książkowych Klimatach oraz Kottera. Może nie tak całkiem w górskim klimacie. Ale każdy zakup donry jest 😉

Pewnie byłoby tego więcej. Ale raz: fundusze; dwa: ciężar na plecach.

 

Książek mimo wszystko było mi mało. Trafiłam dodatkowo na taniaksiazka.pl i zafundowałam sobie takie oto bonusy.

PS. A o to co mój kochany psiurek sądzi o nowych nabytkach. Kartony zawsze dobre. Zamawiaj!

***************

 

 

Similar Post

Cannot found Similar Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *